Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Geotiles Artesa

Filtry

Dostupnost
Barva
Druh výrobku
Značka
Série
Design
Materiál
Rozměr
Přesný rozměr
Velkoformát
Tvar
Mrazuvzdornost
Nasákavost
Rektifikace
Povrch
Určení
Obklady Artesa od španělského výrobce Geotiles jsou určeny k obkládání stěn pouze v interiéru. Díky nepravidelným, do sebe zapadajícím okrajům obkladu Artesa a díky digitálnímu tisku imitace kamene, vznikne ve výsledku celistvá stěna, jakoby vyskládaná z jednotlivých kamenů. Spáry mezi jednotlivými obklady Artesa budou při volbě vhodné spárovací hmoty neznatelné. Obklady Artesa si můžete vybrat ze dvou odstínů.
Jedná se o dekorativní obklad, proto obklady Artesa nedoporučujeme pro použití do sprchového koutu a do míst, kde by byly v častém kontaktu s vodou. Je to z důvodu jiné, specifické, technologie finální glazury, která se vyznačuje určitou nasákavostí a skrze ni by voda pronikala do střepu obkladu a vytvářela by mokré plochy. Za kuchyňskou linku jej lze bez problému použít.
REKONSTRUUJETE NEBO ZAŘIZUJETE NOVÉ BYDLENÍ?
Jen u nás vyřešíte koupelnu i kuchyni ve vašem oblíbeném stylu. Bez starostí, rizika a bezpečně. Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme vám a domluvíme si termín individuální schůzky, která může proběhnout na prodejně nebo online na dálku.
Sjednat schůzku

Série Geotiles Artesa obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 2 z 2 produktů