Upravit filtr
reklama

Koupelnové skříňky

V koupelně potřebuje každý z nás dostatek úložného prostoru na všechny nezbytnosti, jako jsou kosmetické přípravky, vlasové doplňky, zubní kartáčky a pasty, ale také například prostředky na úklid. Proto u nás najdete širokou nabídku skříněk do koupelny. Jako velmi praktické řešení se nabízí využít prostor pod umyvadlem, kam můžete umístit skříňku pod umyvadlo. Vybrat si můžete koupelnovou skříňku se zabudovaným umyvadlem nebo koupelnový nábytek, na který umístíte umyvadlo na desku. V obou případech koupelnová skřínka pod umyvadlo zakryje nevzhledný sifon a vy tak získáte velkorysý úložný prostor.

Většina sérií koupelnového nábytku nabízí také doplňkové vysoké koupelnové skříňky, díky kterým si můžeme zařídit celou koupelnu v jednotném designu a všechny nezbytnosti mít hezky uklizené a uspořádané. Vybrat si pak můžete ze široké nabídky barev i designů. Velmi oblíbené jsou bílé koupelnové skříňky nebo koupelnový nábytek v dekoru dřeva. Do koupelny patří také koš na prádlo. Pokud na vás látkové nebo proutěné koše na prádlo působí nevzhledně, omrkněte naši nabídku koupelnových skříněk s košem na prádlo. Elegantně tak vyřešíte věčný problém, kam se špinavým prádlem. Vaše koupelna tak bude vždy působit uklizeně a uspořádaně.

Při výběru koupelnového nábytku se můžete rozhodovat mezi koupelnovými skříňky na nožičkách nebo závěsným koupelnovým nábytkem. Výhodou závěsných skříněk do koupelny je bezproblémová přístupnost pod skříňku. Úklid v koupelně pak proběhne vždy efektivně a bez překážek.

Koupelnovou skříňku si můžete pořídit i v případě, že máte pouze malou koupelničku. V naší nabídce najdete skříňky s umyvadlem o šíři pouhých 40 cm. Malé koupelnové skříňky najdou své využití i v místnostech se samostatným WC, kam potřebujete umístit umývátko. Úložné prostory se určitě hodí všude.

Nabízíme řešení i pro netradiční design a dispozice koupelny. Díky nám si můžete naplánovat koupelnový nábytek na míru. Navštivte naše prodejny a naši prodejci s vámi projdou vaše požadavky a naplánují vám koupelnovou skříňku přesně dle vašich představ.

Nábytek na míru
1107 produktů
Viděli jste 36 z 1107 produktů