Kuchyňské spotřebiče Miele

Miele
Již 120 let platí: na Miele se můžete spolehnout. Jako jediný výrobce v branži testujeme naše přístroje, jako jsou pračky, sušičky, myčky nádobí nebo pečicí trouby, na životnost 20 let. Naši zákazníci na celém světě zůstávají Miele věrni a doporučují Miele svým známým. I do budoucna Vám slibujeme: u kvality a životnosti neděláme žádné kompromisy.
miele-132625.jpg

Pociťte absolutní svěžest!

Pečicí trouby Miele jsou skvěle vybaveným pomocníkem do kuchyně, který myslí nejen na dokonalý výsledek, ale také na obzvláště snadné čištění. Díky pečicí troubě s funkcí klimatického pečení se cíleně zvýší vlhkost vzduchu v pečicím prostoru a optimalizuje výsledky pečení, např. maso je pak neskonale křehké.

Parní trouby a konvektomaty pro domácnost

Obzvláště šetrný způsob přípravy potravin, během kterého dochází k minimální ztrátě vitaminů a chuti oproti běžnému vaření v páře. Díky externí výrobě páry technologií MultiSteam dosáhnete perfektních a rovnoměrných výsledků. Můžete připravit současně až 3chodové menu bez přenášení chutí a vůní. Konvektomat kombinuje přednosti několika přístrojů dohromady – slouží jako plnohodnotná parní, pečicí a kombinovaná trouba v jednom. Téměř neomezená možnost kombinací umožňuje perfektní výsledky vaření, pečení i kombinované přípravy.

miele-125681.jpg
miele-122511.jpg

Nahřívače a vakuovací zásuvky

Nahřívač Miele můžete využít nejen k nahřátí nádobí pro dokonalé servírování, ale také k pečení při nízkých teplotách. Jedná se o profesionální způsob přípravy masa, které je pak jemné, voňavé a šťavnaté. Pokrm si zachovává své aroma a neztrácí živiny. 

Vakuovací zásuvka je ideálním pomocníkem pro dlouhodobé skladování nebo přípravu pro vaření metodou sous-vide, tedy ve vakuu. Čerstvost a kvalita potravin se tímto významně prodlouží. 

Varné desky

S varnými deskami Miele TempControl přichází do Vaší kuchyně inteligentní technologie. Funkce TempControl zajistí optimální konstantní výsledky různých druhů smažení. Kromě jednoduchého ovládání je na prvním místě bezpečnost. Perfektní výsledky, flexibilní využití, snadné ovládání, maximální bezpečnost, to vše je synonymem Miele.

miele-118210.jpg
miele-130771.jpg

Odsavače par

Optimální odsávání páry a nežádoucích pachů při současné úspoře energie: to umí odsavač Miele zcela automaticky, pokud je vybaven funkcí Con@ctivity. Díky této funkci totiž Váš odsavač par komunikuje s varnou deskou. Con@ctivity zachytí informaci, co se děje na varné desce, a předá ji do řídicí jednotky odsavače. Odsavač na základě toho automaticky zvolí správnou intenzitu odsávání a zajistí optimální klima v místnosti. Vy se můžete soustředit jen na vaření pokrmu. Ani o vypnutí odsavače se nemusíte starat. Po určité době se totiž vypne sám, čímž se předejde nežádoucí spotřebě energie.

Kávovary s mlýnkem na zrnkovou kávu

Plně automatická dokonalost: jediným stisknutím tlačítka připravíte jednu nebo rovnou dvě kávové speciality, a to v té nejlepší kvalitě. Ať už máte nejraději klasické espresso, cappuccino, latte macchiato nebo jinou kávovou specialitu, intenzitu namletí nebo teplotu vody můžete přizpůsobit přesně Vaší chuti. A jelikož zásadním kritériem pro přípravu výborné kávy je správné čištění, Miele neponechává nic náhodě a čištění i proplach rozvodů probíhá automaticky.

miele-134648.jpg
miele-126830.jpg

Chladničky a mrazničky

Vyberte si z široké nabídky modelů Váš přístroj Miele. Pro efektivní zachování čerstvosti Vašich potravin nabízíme inteligentní systém PerfectFresh Pro, který garantuje až 5x delší čerstvost potravin. Úsporné a ekologické chlazení a mražení - skoro všechny chladničky a mrazničky Miele dosahují těch nejlepších tříd energetické účinnosti A++ nebo A+++. Díky tomu spotřebovávají o 23 až 60 % méně energie než je mezní hodnota třídy energetické účinnosti A. Kromě toho se můžeme pochlubit také dokonalým designem v neotřelém provedení.

Vinotéky

Kvalita vína závisí především na jeho uskladnění. A jelikož každé víno vyžaduje trochu odlišné podmínky, je dobré mít možnost individuální regulace. Ve vinotékách Miele můžete díky odděleným teplotním zónám skladovat až tři různé druhy vín současně a perfektně je temperovat. 

miele-136082.jpg
miele-134549.jpg

Myčky nádobí

Myčky Miele se vyznačují mj. promyšleným košovým uspořádáním, díky kterému každé nádobí najde své bezpečné místo, s patentovanou příborovou zásuvkou 3D+ dosahují navíc ještě více flexibility. Program QuickPowerWash a jemu přizpůsobené tablety do myčky UltraTabs představují nepřekonatelnou kombinaci: nejlepší možné výsledky mytí a sušení běžně zašpiněného nádobí již za 58 minut. A to vše maximálně ekologicky!

Miele@home

Ať už jste doma či na cestách, na Vaše domácí spotřebiče musí být spoleh. Propojením Vašich spotřebičů máte možnost kontrolovat i ovládat Vaše spotřebiče prostřednictvím tabletu či chytrého telefonu. Prostřednictvím funkcí, které jsou výsledkem našeho vlastního vývoje, mobilního ovládání a nové technologie síťového propojení, Vám nabízíme systém, který Vám otevře nové možnosti a bude Vás podporovat při efektivní a ekologické realizaci úkolů všedního dne: Miele@home.

miele-135072.jpg


Pokud máte zájem o spotřebiče Miele, sjednejte si schůzku na některé z našich prodejen.

Sjednat schůzku