Upravit filtr

Skříňky s umyvadlem

Skříňky s umyvadlem představují k sobě perfektně padnoucí dvojku. Díky setu skříňky s umyvadlem odpadnou starosti s tím, zda vámi vybrané umyvadlo bude tvarem a velikostí pasovat k umyvadlové skříňce a naopak. Vybírat můžete z variant skříněk stojících na nožičkách nebo z těch závěsných, a to v klasickém bílém provedení nebo v nadčasovém dřevodekoru, stačí zafiltrovat a vybírat. Pokud rádi držíte krok s trendy a líbí se vám industriální prvky v koupelně, konzolový nábytek, jehož základem je černá kovová konstrukce s umyvadlem, může být to pravé řešení pro vás.

Množství úložného prostoru, který vám skříňka s umyvadlem poskytne, si jednoduše sami zvolíte podle počtu zásuvek, lidově šuplíků. Z naší zkušenosti můžeme spolehlivě doporučit zásuvky s plnovýsuvem, dotahem nebo pomalým zavíráním. Jejich praktičnost a komfortní ovládání jistě oceníte. Typ výbavy skříněk si jednoduše zafiltrujete v naší nabídce koupelnového nábytku.

Náš tip: závěsné skříňky s umyvadlem oceníte při úklidu, snadno se pod ně dostanete s mopem i vysavačem.

Skvělou volbou pro velké rodiny a velké koupelny s dostatkem místa jsou dvojumyvadla se skříňkou. Malá umývátka se skříňkou jsou skvělým parťákem tam, kde není volného místa nazbyt. Koupelnová skříňka s umývátkem je praktické řešení nejen do malých koupelen, kde úložný prostor navíc rozhodně oceníte, ale hodí se i na samostatné WC. Konkrétní rozměry skříněk s umyvadlem si snadno vyfiltrujete a vyberete si přesně takovou variantu, která svým rozměrem přesně sedne prostoru, který máte k dispozici.

Aby vaše koupelna byla bezchybně sladěná, měl by i koupelnový nábytek být v jednom stylu s ostatním vybavením do koupelny. Inspirujte se a vyberte si ze sérií koupelnového nábytku, kde krom skříněk s umyvadlem pořídíte i samostatné skříňky, poličky nebo skříňky s košem na prádlo.

Náš tip: Řešíte atypický prostor? Nebaví vás předem nalinkované designy a máte rádi originalitu? Díky našemu řešení SIKO nábytku na míru si snadno vytvoříte nábytek do koupelny přesně takový, o jakém jste snili.

271 produktů
Viděli jste 36 z 271 produktů