text.skipToContent text.skipToNavigation

Obklady do koupelny Smooth od italského výrobce Dom jsou koupelnovou sérií navrženou designéry v duchu jednoduché a moderní koupelny. Obklady Smooth jsou vyhotoveny ve dvou formátech: 20x60 cm a 10x60 cm. Povrch obkladů je zvýrazněn taženým reliéfem. Série se skládá z obkladů v bíle barvě s lesklým povrchem ve formátech 10x60 cm a 20x60 cm a obkladů v barvě lead (tmavě šedá) a tin (světle šedá) s matným povrchem a formátem 20x60 cm.

Kombinace obou formátů (10x60 cm + 20x60 cm) a povrchů (lesk + mat) je receptem pro vytvoření čisté a jednoduché koupelny, ve které se budete cítit velmi příjemně.

Komplexnost této série obkladů podtrhuje elegantní dekor Saint Tropez. Dekor se skládá ze setu 2 ks (oba kusy ve formátu 20x60 cm). Zvýraznění dekoru lze dosáhnout pomocí listely ve formátu 2x60 cm, kterou dekor „orámujete“.

K sérii obkladů Smooth doporučujeme dlažbu Barn Wood (kompletní sérii Barn Wood naleznete ZDE) od stejného výrobce ve formátu 16,4x99,8 cm, která díky svému rektifikovanému provedení zosobňuje čisté jednoduché linie. Kouzlo dlažby tkví především v detailní kresbě samotného dřeva. Dlažba Barn Wood má k dispozici i mozaiku s moderními tvary hexagonu, kterou lze použít například pro obložení sprchového koutu.

Filtry

Dle prodejny
nebo
Druh výrobku
Značka
Cena
Design
Série
Stylová řešení
Určení
Rektifikace
Protiskluz
Povrch
Tloušťka
Rozměr obkladu, dlažby
Materiál
Barva
 
 
 
 

Série Smooth obsahuje tyto produkty

Zobrazeno 1 - 8 z 8 produktů
299 Kč