Stylové řešení | Beton koupelna

Surová krása chladného vzhledu.

Minimalisticky zařízené koupelny v pánském stylu se stávají trendem moderního bydlení. Jejich chladný betonový vzhled je často zasazen do kontrastu s prvky v industriálním stylu, z kovu či skla. Pokud přece jenom hledáte zjemňující akcent této surové krásy, sáhněte po koupelnovém nábytku ve světlejších tónech dřeva a hrajte si se světlem. Celý prostor koupelny rázem ožije. Nabyde zvláštní až podmanivé působivosti.

Líbí se vám tato koupelna? Sjednejte si schůzku a společně navrhneme koupelnu přesně vám na míru.

Sjednat schůzku

Naši designéři doporučují nejhezčí barevné kombinace:

Kouzlo interiéru zařízeného v přírodním stylu spočívá v dosažení co nejpřirozenějšího vzhledu. Volte nekomplikovaný vzhled: Sáhněte po přírodních materiálech nebo jejich zdařilých imitacích, tlumené paletě barev. Nemějte obavu, že bude váš interiér příliš usedlý. Neutrální, tlumené i zemité tóny ožijí využitím nejrůznějších struktur a povrchů nebo jejich nevšedních kombinací. Nezapomeňte na živé rostliny a dostatek zeleně. Skvěle se hodí i oblázky z přírodních kamínků nebo kamínkové předložky.

Soňa Němečková, Vedoucí oddělení designu

undefined

Prohlédněte si grafické návrhy koupelen, které navrhujeme pro naše zákazníky

Série obkladů a dlažeb v tomto stylovém řešení 

undefined
Fineza Raw
undefined
Dom Entropia
nebo si vyberte z dalších oblíbených sérií
undefined
Rako Extra
undefined
Rako Betonico
undefined
Sintesi Ambienti
peronda-shark-3.jpeg
Peronda Shark
undefined
Chcete-li zachovat minimalistický styl pánské koupelny, opusťte myšlenku přebytku dekorací. Nechte vyniknout účelovosti vybavení a dejte prostor technickým vychytávkám. Vítejte v pánském světě.
Václav Nosek
Product Manager
undefined

Sprchové kouty a zástěny Walk-In

Swiss Aqua Technologies

Sprchové kouty typu walk-in nabízí trendy a jednoduché řešení nejen do malých koupelen, kde získáte pocit otevřeného a vzdušnějšího prostoru. Sprchová zástěna s extrémně odolným kaleným sklem 8 mm. S povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. To vše s prodlouženou zárukou 5 let!

PROHLÉDNOUT

Betonová umyvadla

Jednoduché tvary umyvadel se skvěle kombinují s dalšími materiály a doplňky. Proč používat beton jenom ve velkých plochách, když svou sílu umí ukázat i v takto důmyslné podobě? Každé betonové umyvadlo má důkladně ošetřený povrch proti nasáknutí tekutin. Díky několika vrstvám kvalitní impregnace bez problémů snáší kontakt nejen s vodou, ale i třeba kávou nebo červeným vínem. Vnitřní povrch umyvadel je zcela hladký, a umožňuje tak snadnou údržbu. Vnější strana si uchovává přirozené jevy betonu, které zaručují její originální vzhled.

PROHLÉDNOUT

CEMENTO-umyvadla-hu2.jpeg

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek z vysoce odolného materiálu Compact v krásném přirozeném dekoru dřeva - dubu halifax.

PROHLÉDNOUT

Vodovodní baterie B-Way
SAT

Série vodovodních baterií B-Way v matné černé barvě. Navíc s prodlouženou zárukou 5 let! 

PROHLÉDNOUT
undefined

Vylaďte si ve stejném stylu také kuchyni

Beton kuchyně

Kámen i beton je rozhodně materiál, který jede na vlně trendů. Pokud jej zvolíte do kuchyně,  rozhodně nešlápnete vedle. Můžete zvolit betonový dekor celé kuchyňské linky - respektive kuchyňských skříněk, anebo naopak jen jako vkusný, nadčasový prvek v podobě betonové kuchyňské desky anebo třeba dřezu. Právě v kuchyni praktičnost takového povrchu oceníte dvojnásob.

TO CHCI

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová kuchyně bez starostí
 
  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku

SIKO projektový konzultant