Stylové řešení | Domácí wellness koupelna

Wellness koupelna

Dokážete si pořádně vychutnat odpočinek? Na chvíli vypnout, uvolnit se, načerpat novou energii? Za tímhle vším nemusíte cestovat nikam daleko, dokonalý relax si můžete dopřát i doma proměnou vaší koupelny v soukromé domácí wellness. Dokonalý komfort a regeneraci si můžete dopřát dlouhou sprchou připomínající jemný déšť, různá intenzita a teplota vody se postará o odplavení stresu a uvolnění mysli. Příjemnou masáž a maximální odpočinek si vychutnáte v hydromasážní vaně, kde zapomenete na veškeré starosti a vaše ztuhlé a namožené svaly dostanou péči, kterou si zaslouží. Propadněte kouzlu domácího spa a nechte se unášet na vlně harmonie.

Líbí se vám tato koupelna? Sjednejte si schůzku a společně navrhneme koupelnu přesně vám na míru.

Sjednat schůzku

Série obkladů a dlažeb v tomto stylovém řešení 

roveri-dlazba-lp.jpg
Cir I Roveri
undefined
Kamenné mozaiky
undefined

Domácí wellness promění vaši relaxaci v malý rituál, kterého se už nebudete chtít vzdát.

Lenka Lehečková
Marketing Project Manager
undefined

Sprchové kouty a zástěny Walk-In SAT

Sprchové kouty typu walk-in nabízí trendy a jednoduché řešení nejen do malých koupelen, kde získáte pocit otevřeného a vzdušnějšího prostoru. Sprchová zástěna s extrémně odolným kaleným sklem 8 mm. S povrchovou úpravou Easy Clean, která usnadňuje čistění a minimalizuje usazování vodního kamene. To vše s prodlouženou zárukou 5 let!

Do koupelny ve stylovém řešení Wellness doporučujeme vybírat sprchový kout, případně Walk-In výhradně s profily v barevném provedení chrom, stejně tak volíme i vodovodní baterie a jiné koupelnové příslušenství, jako například držáky a háčky.

PROHLÉDNOUT

Hydromasážní vany SAT pro dokonalý relax

S hydromasážní vanou SAT se stane každá koupel únikem od starostní všedních dní. Společně s nejnovější technologií, výkonnými tryskami a moderním designem přinášíme elegantní a funkční masážní vany, se kterými si snadno vytvoříte vaše soukromé domácí SPA. Nejde jen o pohodlí, ale i o styl. Odměňte se po náročném dni relaxací ve vaně. Kromě okamžitého odpočinku poskytují naše hydromasážní vany i terapeutické benefity pro vaše tělo. Pusťte si barevné podsvícení vody, které působí příznivě pro vaši psychiku. Investujte do svého zdraví a každodenní pohody.

PROHLÉDNOUT

undefined
undefined

Maximální prožitek ze sprchování s Hansa Emotion

Hansa Emotion je víc než jen obyčejný sprchový systém. Se svou inovativní technologií a luxusním designem přináší revoluci do světa sprchování. Tento nevšední sprchový zážitek osvěží nejen vaše tělo, ale i duši. Sprchový systém Hansa Emotion je vybaven jedinečným tlačítkem Wellfit, díky kterému si jediným stisknutím užijete hlubokou regeneraci svalů, jemnou relaxaci nebo osvěžující nabuzení do nového dne. Zvolte si jeden ze tří předvolených programů, kde se střídá rytmus fází teplé a studené vody důkladně připravených pro maximální prožitek ze sprchování. Se sprchovým systémem Hansa Emotion se sprchování stává rituálem, který obohatí každý váš den a dodá vašemu tělu i mysli potřebnou energii a uvolnění.

PROHLÉDNOUT

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová kuchyně bez starostí
 
  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku

SIKO projektový konzultant