Stylová řešení | Kamenná koupelna

Vyjádřete svůj osobitý styl. Kombinujte kámen s pastely

Koupelny zahalené do kamene vtisknou vaší oáze pro relax punc luxusu a nechají vyniknout eleganci. Originální kresba kamene a jeho odlišnost snad v každém kousku jsou uměním. Na první pohled může kámen sice působit chladnějším dojmem, ten však lehce rozmělníme vhodnou kombinací s jinými materiály a barvami. Nebojte se sáhnout po moderních pastelových tónech, v matném provedení. Studený efekt, který kámen v kombinaci se sklem a černou vytváří, pastely příjemně zjemní. Jakou barvu zvolíte už je na vás. Ať už se budete držet chladnějších odstínů v pánském stylu anebo použijete zemité, teplejší tóny, vyjádříte tak svůj osobitý styl.

Použití kamene, ať už přírodního nebo jeho zdařilých imitací, nejen v koupelně, ale i v celém interiéru, je skvělou volbou zejména pro ty, kteří hledají něco ojedinělého a precizního zároveň.

Líbí se vám tato koupelna? Sjednejte si schůzku a společně navrhneme koupelnu přesně vám na míru.

Sjednat schůzku

Naši designéři doporučují nejhezčí barevné kombinace:

Originální kresba, studenější tóny barev, elegance a jistá strohost. To jsou první dojmy, které v interiéru vytvoří kámen, ať už přírodní nebo jeho zdařilá imitace. Od velkých formátů, přes malé a ještě menší v podobě kamenných mozaik nebo atypických hexagonů... Volba je na Vás. Studený dojem, který kámen v kombinaci s kovem v interiéru vytváří, lehce rozbijete pomocí pastelových barev.

K-men-resized.jpg

Prohlédněte si grafické návrhy koupelen, které navrhujeme pro naše zákazníky

Série obkladů a dlažeb v tomto stylovém řešení 

undefined
Dom Mun
undefined
Vaspo Kámen srubový
nebo si vyberte z dalších oblíbených sérií
undefined
Del Conca Stelvio
undefined
Del Conca Climb
undefined
Rako Random
undefined
Realonda Stonehenge
tomas-vavra.png
Posuňte styl vaší koupelny na zcela jinou úroveň. Kombinujte kámen s pastely. Koupelny zahalené do kamene vtisknou vaší oáze pro relax punc luxusu a nechají vyniknout eleganci. Originální kresba kamene a jeho odlišnost snad v každém kousku jsou doslova uměním. Nebojte se sáhnout po moderních pastelových tónech v kombinaci s materiály odlišných struktur. Studený efekt, který kámen spolu se sklem a černou vytváří, pastely příjemně zjemní.
Tomáš Vávra
Product Manager

Sanitární keramika INFINITIO

Slim, mat, pastel – tři slova, která dokonale vystihují designové trendy v koupelnách. Ke klasice, kterou představuje bílá lesklá, se přidává velmi moderní matný povrch v jemných pastelových tónech a tenkostěnném provedení. Série umyvadel Infinito představuje nové barvy, nové tvary. Jsou svěží, mají glanc a dokážou rozsvítit i doposud nudně působící koupelnu. Ta se neobejde ani bez moderních armatur SAT. Představují dokonalou jednoduchost a čistý design. V moderním matném provedení, v několika barevných provedeních včetně populární povrchové úpravy PVD.

PROHLÉDNOUT

kamenna-koupelna.jpg

Vany

Preferujete relax ve vaně plné teplé vody a voňavé pěny? Pak tato sekce je určena právě vám. Vybírat můžete hned z několika druhů materiálů a typů van. Plechové, neboli smaltované, vany, patří mezi nejprodávanější patří akrylátové vany, české výroby. Hledáte -li solitér, který dodá koupelně punc luxusu, pak sáhněte po vaně z litého mramoru.

PROHLÉDNOUT


Moderní ovládací tlačítka

Představují dokonalou jednoduchost a čistý design. Jednotlivé prvky jsou navržené tak, aby splňovaly přísné požadavky našich návrhářů na design a doplnily komplexní nabídku značky SAT. Pro náročnější zákazníky je součástí nabídky i matný povrch v několika barevných provedeních. Vše pro sjednocení a moderní design vaší koupelny.

PROHLÉDNOUT

Projektový konzultant je tu pro vás

Stylová kuchyně bez starostí
 
  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku

konzultant.jpg