Stylové řešení | Light pastel koupelna

Odlesk mořské hladiny.

Zpomalte tempo, zvolněte, osvěžte se. Nechte se v myšlenkách unášet na mořských vlnách, vnímejte odlesky mořské hladiny, představte si pod chodidly horký písek pláží vzdálené exotiky, všude okolo lastury a mušle… Obklopte se pastelovými tóny připomínajícími tyrkysové moře a písečné pláže. Kombinací zdobných prvků jemných barevných tónů s jejich metalickými odlesky vytvoříte elegantní oázu pro dokonalou relaxaci, s nádechem přímořské atmosféry.

Líbí se vám tato koupelna? Sjednejte si schůzku a společně navrhneme koupelnu přesně vám na míru.

Sjednat schůzku
kol-LIGHTPASTEL-bez-pozad-.jpg

Vyjádřete svůj osobitý styl.

Kombinujte lehké tóny stylu Light pastel

Pastelové tóny barev se vrací zpátky do koupelen, jsou jedním z letošních trendů. Ty, které připomínají mořskou hladinu a písečné pláže jsou těmi pravými. Koupelně v Light pastel designu sluší tyrkysové barvy, tlumené tóny světlé krémové připomínající mořskou pěny. Nezapomeňte na jemné metalické odstíny, které svými odlesky jako by si půjčily barvu od zapadajícího slunce..

Soňa Němečková, Vedoucí oddělení designu

Série obkladů a dlažeb v tomto stylovém řešení 

undefined
Fineza Cement
undefined
Dom Comfort G
L-sov-.png
Mušle i kamínky, co jste si přivezli z vašich cest, do koupelny patří. K tomu barvy připomínající mořskou hladinu i písečné pláže a každé ráno vám bude odměnou svěžest a příjemná nálada podporující pocit hřejivé pohody.
Jitka Lísová
Specialista designu
undefined

Trendy koupelnový nábytek

Správně zvolený koupelnový nábytek hraje ve stylovém řešení Light pastel velkou roli, doplňuje totiž jemnost celé koupelny a utváří u vás doma harmonii. Přírodní barvy dekoru dubu s trendy 3D efektem lamel působí jemně. Každý dotek tohoto jedinečného nábytku vás uzemní a uklidní. Koupelnový nábytek Naturel Savona je pro navození středomořské atmosféry jako dělaný. V kombinaci s pastelovými barvami tvoří nezaměnitelné a útulné prostředí, ve kterém se budete cítit prostě skvěle. 

PROHLÉDNOUT

Jedinečné baterie v barvě rose gold

Držte se pastelových tónů i v případě volby baterií. Umyvadlové baterie Espirit od Ravaku vyčnívají nejen kvalitou, ale i jedinečným designovým provedením. Subtilní ovládací páčka zajistí komfort při umývání rukou a působí přitom tak jemně, stejně jako zbytek koupelny. Vkusně tak doplní každou koupelnu a vdechni ji kus elegance, která je jim vlastní. Nedržte se při zemi a sáhněte po opravdu designové baterii, která zaujme na první pohled. 

PROHLÉDNOUT

LIGHT-PASTEL-04-upr.jpg
LIGHT-PASTEL-05.jpg

Volně stojící vana SAT pro opravdový relax

Pokud preferujete relax ve vaně plné teplé vody a voňavé pěny, tak volně stojící vana ve vaší koupelně rozhodně nesmí chybět. Volně stojící vany SAT se postará nejen o opravdový relaxační zážitek z koupele, ale na první pohled promění vaši koupelnu v designovou záležitost. Okamžitě se tak ocitnete ve středomořské vile, kde můžete snít a odpočívat celé dny. Nic vás z vašeho snění nevyruší ani ve vaší vlastní koupelně. 
Volte vany z akrylátu nebo litého mramoru. Široká nabídka volně stojících van nabízí i nepřeberné množství tvarů a designů. Hodí se tak do každé stylové koupelny. Chcete mít při koupeli perfektní výhled z koupelny? Umístěte vanu do rohu přesně tam, kde vám nejvíce vyhovuje.

PROHLÉDNOUT

Vodovodní baterie Dark
Swiss Aqua Technologies

Umyvadlová baterie bez výpusti DARK Swiss Aqua Technologies zhotovená v moderním barevném provedení Gun Metal a vysokou odolností a dlouhou životností povrchu. Vše se zárukou 5 let!

PROHLÉDNOUT
SATBRE031RREXVP-007light-pastel4.jpg

WC SAT

Moderní WC SAT představují dokonalou jednoduchost a čistý design. WC jsou navržena tak, aby splňovaly přísné požadavky našich návrhářů na design, ale zároveň i technické parametry pro snadnou údržbu, jednoduchou a rychlou instalaci. Ideálně pasující tenká prkénka jsou součástí balení.

PROHLÉDNOUT

Stylová koupelna i kuchyně bez starostí

  • komfortní zákaznický přístup
  • vaše maximální pohodlí a úspora času
  • pravá ruka pro váš projekt

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma. Chci vědět více.

Sjednat schůzku
konzultant.jpg
Mohlo by vás zajímat
pred-nakupem-koupelny.jpg
Před nákupem koupelny
Na co se připravit, jak postupovat při plánování nové koupelny?
undefined
Stylová řešení koupelen
Inspirujte se u našich designerů a pořiďte si koupelnu bez starostí.
undefined
3D plánovač koupelny
Plánujete novou koupelnu? S naším 3D plánovačem koupelen můžete snadno a rychle vizualizovat své koupelnové nápady a proměnit je v realitu.
undefined
2D plánovač koupelen
Hrajte si a navrhujte uspořádání koupelny podle vašich představ.
undefined
Nešvary v koupelnách
Všichni opakujeme chyby, kterých dříve či později začneme litovat.
undefined
Katalog koupelny
Prolistujte katalog koupelen a načerpejte inspiraci.