Inspirace pro moderní interiéry

Od dokonalé kuchyně přes moderní obývák až po šatnu. Naše široká nabídka nábytku vám umožní vytvořit a stylově zařídit celý interiér vašeho domova.

Ať už se jedná o obývací stěnu, domácí pracovnu, šatnu, technickou místnost nebo koupelnu - náš nábytkový systém působí i mimo kuchyni velmi elegantně a stylově. Široký výběr barev, dekorů a tvarů skříněk vám umožní dokonale sladit každý kousek nábytku u vás doma tak, aby se vaše bydlení proměnilo v nejkrásnější místo pro život.

undefined

Nápady na moderní obývací stěny

Hledáte inspiraci pro moderní obývací pokoj? Jak stylově zařídit otevřený obytný prostor nebo jak propojit obytnou část s kuchyní i jídelnou? Vše můžete nyní jednoduše zařídit v jednotném designovém stylu pro celý váš interiér, včetně kuchyně. Pomocí stylových skříněk do obýváku, moderních obývacích stěn a sestav včetně nástěnných polic pro vás vytvoříme moderní obývák podle nejnovějších trendů. Představte si moderní televizní stolek nebo komodu pod televizi, nad tím jednouchou nástěnnou polici a moderní obývák v minimalistickém stylu už se rýsuje…

CHCI SE INSPIROVAT

Policové systémy pro šatny i předsíně

Ať už je použijete jako komodu, šatní skříň, skříň do předsíně nebo třeba botník do vstupní chodby, vždy budou spolehlivě sloužit svému účelu. Poskytnou vám potřebný úložný prostor pro vše potřebné. Jako prádelník, skříň pro uložení šatů, drobných doplňků i bot. Policové skříně, šuplíky, skříně s posuvnými dveřmi i otevřené policové regály najdou praktické uplatnění nejen v šatnách, ale sluší i moderní ložnici se šatnou. Elegantní design a nespočet praktických doplňků mění policové systémy v „must have“ řešení moderních interiérů.

CHCI SE INSPIROVAT

undefined
undefined

Pohodlný koupelnový nábytek

Dokonalá organizace úložného prostoru a pohodlí při užívání se nevyhýbá ani koupelnovému nábytku. Kvalita, moderní design a styl nábytku do koupelny musí hrát jako dokonale sladěný orchestr. Koupelnové skřínky na nožičkách, závěsné, vysoké, nízké, skříňky s umyvadlem, skříňky se šuplíky… to vše se stává nezbytnou součástí stylově zařízené moderní koupelny. Je jen na vás, co si vyberete. Prozkoumejte nejoblíbenější série koupelnového nábytku do moderní koupelny, malé koupelny nebo i koupeny v podkroví. Nebo si naplánujte vlastní koupelnový nábytek na míru.

CHCI SE INSPIROVAT

Domácí kancelář pro komfortní homeoffice

Chcete-li domácí kancelář s atraktivním nábytkem - máme to, co potřebujete! Nezáleží na tom, jestli jde o velkou domácí kancelář, malou pracovnu nebo jen pracovní kout. Modulární nábytek do pracovny vám umožní stylově propojit pracovní a obytný prostor. Vaši domácí pracovnu proměníme v poctivou domácí kancelář s funkčními úložnými možnostmi. A chybět nesmí ani psací stůl, ani kancelářské šuplíky. Aby se vám krásně a komfortně pracovalo!

CHCI SE INSPIROVAT

undefined
undefined

Technická místnost

Kam umístit všechny věci, které denně používáme, ale které nemusí být hned na očích každému? Kam s nimi? Mohou skončit ve sklepě, v garáži, zkrátka mimo dosah. Ztrácí tak přístup pro každodenní použití. Navíc mnoho bytů i moderních rodinných domů dnes tradiční sklep ani nemá. Nahrazuje ho technická místnost. Ta musí plnit mnoho funkcí na malé ploše – stává se i prádelnou, stojí tam skříň na pračku i sušičku, koš na prádlo, úložné systémy, regály a police. Aby byla technická místnost plně funkční, navrhneme pro vás chytré řešení na míru potřebám vaší domácnosti.

CHCI SE INSPIROVAT

Projektový konzultant je tu pro vás

Navrhneme vám stylovou koupelnu, kuchyni i celý interiér. Moderní obýváky, předsíně, šatny, domácí kancelář nebo i technickou místnost.

  • Komfortní zákaznický přístup,
  • bez starostí, pro vaše maximální pohodlí a úsporu času,
  • pravá ruka pro váš projekt.

Víme, jak náročná může rekonstrukce vašeho bydlení být. Služby projektového konzultanta vám poskytneme zdarma.

Rádi vám pomůžeme. Sjednejte si schůzku, v sekci O jaký projekt se jedná? vyberte možnost Kuchyně a v poznámce v posledním kroku uveďte, že máte zájem o tyto místnosti (obývák, předsíň, šatna...).

konzultant-obyvak.jpg