Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Kuchyně

 

Montáž kuchyně ZDARMA
Rekonstruujete nebo 
zařizujete novou kuchyni?

Pomůžeme vám zařídit novou kuchyni od prvotní inspirace až po realizaci. Stylově a bez starostí.

Zjistit jak to funguje >
 

 

SIKO TIP
 

Nový plánovač kuchyní

Jednoduše vizualizujte vlastní nápady

Chceme vám plánování ještě více zpříjemnit a přinést mnoho nových možností, jak řešit prostor Vaší nové kuchyně snů, navíc stylově vyladěné. Během chvilky máte před sebou profesionální 3D vizualizaci vaší kuchyně snů, včetně nákupního seznamu. Plánovaní je hračkou. Jediné, co musíte udělat, je zadat rozměry prostoru, kam plánujete novou kuchyni umístit.


Začít plánovat

Nejlepší kuchyně dělají ty nejlepší kuchaře

Pro přípravu nejrůznějších dobrot potřebujete špičkové vybavení a dostatek prostoru. Kuchyně SIKO designujeme tak, abyste nejen zvládli přípravu jakýchkoli svých oblíbených pokrmů. Myslíme i na vaše pohodlí, správnou ergonomii a rozvržení pracovních zón, skladování vašich zásob, nádobí a spotřebičů. Chceme, aby vaše nová kuchyň splňovala všechny vaše požadavky a abyste si ji užívali nejen při vaření, ale i společně strávených chvílích s rodinou či přáteli.  

Návrh kuchyně určitě není radno podcenit a musí se dobře promyslet. Pomoci vám může článek Před nákupem kuchyně, kde zjistíte, jaké aspekty každá kuchyně má. Nebo si rovnou sjednejte schůzku s našimi specialisty na design a funkčnost kuchyní na nejbližší prodejně, kde také uvidíte různá reálná řešení a vybavení kuchyní na vlastní oči.  Nejčastěji dodáváme kuchyně na klíč od 3D návrhu po montáž. Kuchyně na míru umožňuje nejvyšší variabilitu uspořádání i barevného provedení a dodáváme je zákazníkům, kteří mají jasnou představu o výsledné podobě nebo mají atypické kuchyňské prostory. Novou kuchyni si můžete zkusit naplánovat i z pohodlí vašeho domova díky našemu jednoduchému 3D plánovači kuchyní.
Pro rychlé typizované řešení kuchyně nabízíme kvalitní sektorové kuchyně, neboli sestavy skříněk tvořící ucelené kuchyňské linky, které máme skladem ihned k odběru. Nabízíme ale i možnost nakoupit kuchyňské skříňky jednotlivě.

Rádi vám ale poradíme i s výběrem jednotlivého vybavení kuchyně. Nabízíme kvalitní kuchyňské pracovní desky. Vybrat si můžete také různé typy a materiály dřezů a dřezových baterií. V nabídce kuchyňského studia SIKO naleznete praktické a osvědčené kuchyňské spotřebiče a další kuchyňské doplňky.

Kromě kuchyňské linky tvoří vzhled kuchyně také obklady a dlažby, které umožňují pohodlné užívání a čištění kuchyně, ale přispívají i k celkové eleganci a designu.

Výsledek můžete podtrhnout účelným a elegantním kuchyňským osvětlením.
 

Sjednat schůzku