Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Kuchyně a kuchyňské linky

KUCHYNĚ A KUCHYŇSKÉ LINKY

Inspirujte se u našich designerů
Najděte svoji vysněnou kuchyni v jednom z nejoblíbenějších stylů. V SIKO neustále sledujeme nové trendy, abychom naše služby a produkty přizpůsobili vašim potřebám a životnímu stylu.
Naši designéři sladili skříňky, spotřebiče, obklady, doplňky a dekorace tak, aby vám usnadnili výběr, a tím ušetřili čas, peníze a nervy. 
 
img12

Přírodní kuchyně

Kouzlo interiéru zařízeném v přírodním stylu spočívá v dosažení co nejpřirozenějšího vzhledu.

To se mi líbí

Více
img1

Skandinávská kuchyně

Rovnováha tak akorát

To se mi líbí

Více
img1

Provence kuchyně

Kuchyně v provence stylu

To se mi líbí

Více
img1

Country kuchyně

Kuchyně s nádechem venkovského stylu

To se mi líbí

Více
Nebo si vyberte z moderních a rustikálních kuchyní na míru
 


Moderní kuchyně na míru

Od nejmodernějších trendů, dostatek úložných prostor a moderní technologie.


Chci se podívat


Rustikální kuchyně na míru

Kuchyně inspirované tradičními styly a klasikou navenek dýchají nostalgií.


Chci se podívat

Nyní montáž kuchyně ZDARMA

V případě, že nakoupíte plánovanou kuchyni na míru, nemusíte už řešit žádné finance na montáž navíc. Naopak, můžete ušetřit. My vám novou kuchyni NAMONTUJEME ZDARMA

Chci ušetřit

Stylová kuchyně na míru a bez starostí

Vyberte si styl kuchyně od našich designérů nebo si vyberte vlastní. Pomůžeme vám navrhnout ideální uspořádání a vybavení. Díky grafickému návrhu si můžete kuchyni vyladit podle svých představ. Postaráme se o kompletní realizaci a montáž. A vy se můžete soustředit na vaření.

Praktické rady před nákupem kuchyně.

SIKO TIP

Nový plánovač kuchyní

Jednoduše vizualizujte vlastní nápady

Chceme vám plánování ještě více zpříjemnit a přinést mnoho nových možností, jak řešit prostor Vaší nové kuchyně snů, navíc stylově vyladěné. Během chvilky máte před sebou profesionální 3D vizualizaci vaší kuchyně snů, včetně nákupního seznamu. Plánovaní je hračkou. Jediné, co musíte udělat, je zadat rozměry prostoru, kam plánujete novou kuchyni umístit.

Začít plánovat
   

Mohlo by vás zajímat

Před nákupem kuchyně
Na co se připravit, jak postupovat při plánování nové kuchyně?
Stylová řešení kuchyní
Inspirujte se u našich designerů a pořiďte si kuchyni bez starostí.
Plánovač kuchyní
Plánovaní nové kuchyně snů je hračkou s naším plánovačem. 
Kuchyně na klíč
Kuchyň vám nejen navrhneme, ale také odborně namontujeme.
Kuchyně na míru
Vyberte si ze široké nabídky našich kuchyní na míru.
Katalog kuchyně
Prolistujte katalog kuchyní a načerpejte inspiraci. 

 

Nejlepší kuchyně dělají ty nejlepší kuchaře

Pro přípravu nejrůznějších dobrot potřebujete špičkové vybavení a dostatek prostoru. Kuchyně SIKO designujeme tak, abyste nejen zvládli přípravu jakýchkoli svých oblíbených pokrmů. Myslíme i na vaše pohodlí, správnou ergonomii a rozvržení pracovních zón, skladování vašich zásob, nádobí a spotřebičů. Chceme, aby vaše nová kuchyň splňovala všechny vaše požadavky a abyste si ji užívali nejen při vaření, ale i společně strávených chvílích s rodinou či přáteli.  

Návrh kuchyně určitě není radno podcenit a musí se dobře promyslet. Pomoci vám může článek Před nákupem kuchyně, kde zjistíte, jaké aspekty každá kuchyně má. Nebo si rovnou sjednejte schůzku s našimi specialisty na design a funkčnost kuchyní na nejbližší prodejně, kde také uvidíte různá reálná řešení a vybavení kuchyní na vlastní oči.  Nejčastěji dodáváme kuchyně na klíč od 3D návrhu po montáž. Kuchyně na míru umožňuje nejvyšší variabilitu uspořádání i barevného provedení a dodáváme je zákazníkům, kteří mají jasnou představu o výsledné podobě nebo mají atypické kuchyňské prostory. Novou kuchyni si můžete zkusit naplánovat i z pohodlí vašeho domova díky našemu jednoduchému 3D plánovači kuchyní.
Pro rychlé typizované řešení kuchyně nabízíme kvalitní sektorové kuchyně, neboli sestavy skříněk tvořící ucelené kuchyňské linky, které máme skladem ihned k odběru. Nabízíme ale i možnost nakoupit kuchyňské skříňky jednotlivě.

Rádi vám ale poradíme i s výběrem jednotlivého vybavení kuchyně. Nabízíme kvalitní kuchyňské pracovní desky. Vybrat si můžete také různé typy a materiály dřezů a dřezových baterií. V nabídce kuchyňského studia SIKO naleznete praktické a osvědčené kuchyňské spotřebiče a další kuchyňské doplňky.

Kromě kuchyňské linky tvoří vzhled kuchyně také obklady a dlažby, které umožňují pohodlné užívání a čištění kuchyně, ale přispívají i k celkové eleganci a designu.

Výsledek můžete podtrhnout účelným a elegantním kuchyňským osvětlením.
 

Sjednat schůzku