Doprava zdarma nad 6 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Kuchyně

 

Montáž kuchyně ZDARMA

Nový plánovač kuchyní

Chceme vám plánování ještě více zpříjemnit a přinést mnoho nových možností, jak řešit prostor Vaší nové kuchyně snů, navíc stylově vyladěné. 
 

Během chvilky máte před sebou profesionální 3D vizualizaci vaší kuchyně snů, včetně nákupního seznamu.  

Vizualizujte vlastní nápady. Jednoduše.

 

Plánovaní je hračkou. Jediné, co musíte udělat, je zadat rozměry prostoru, kam plánujete novou kuchyni umístit. Pak už jen vybíráte podle vašich představ a vizualizujete vlastní nápady. 
 

Kuchyně

Z koupelny do kuchyně je to již jen pár kroků. Kuchyň je beze sporu místem ve vaší domácnosti, kde se členové rodiny potkávají nejčastěji, proto se v posledních letech řešení kuchyní věnuje tolik pozornosti, kterou si jistě zaslouží i ta vaše. A my vám rádi pomůžeme. Celkové uspořádání této místnosti by mělo odpovídat všem vašim požadavkům na daný účel i funkční prostor. Zásadní je zvážit dispozici kuchyně. V naší nabídce naleznete vysoce kvalitní kuchyně na míru, moderní kuchyňské linky i rustikální kuchyně, stejně jako cenově atraktivní sektorové kuchyňské linky a samozřejmě kuchyňské spotřebiče, bohatou nabídku dlažby do kuchyně, kuchyňské dřezy i vodovodní baterie.