Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Plánované kuchyně na míru

Získejte novou kuchyní na míru a bez starostí

Vyberte si styl kuchyně od našich designérů nebo si vyberte vlastní. Pomůžeme vám navrhnout ideální uspořádání a vybavení. Díky grafickému návrhu si můžete kuchyni vyladit podle svých představ. Postaráme se o kompletní realizaci a montáž. A vy se můžete soustředit na vaření.

CHCI NOVOU KUCHYNI
 

 

Stylová řešení kuchyní

Dokonalá kuchyně? Dbejte na praktičnost, funkčnost a držte styl.

Víme, jak takovou kuchyni zařídit. Přinášíme vám ukázky různých řešení, jak může vypadat stylově zařízená kuchyně, která vám bude přinášet radost v každém okamžiku.

Věříme, že vás ukázky stylových řešení potěší a zaujmou.


Inspirujte se

Moderní kuchyně na míru

Receptů na takovou kuchyni je celá řada. 

Od nejmodernějších trendů, kterým v současnosti velí tmavší tóny, jako je šedá, černá v matném provedení, kombinované s výraznějším dřevodekorem, až po dlouholetou stálici v podobě bílé.

Klíčem pro všechny je ale důraz na ergonomii kuchyně, dostatek úložných prostor a moderní technologie, které vám usnadní každodenní fungování a poskytnou potřebný komfort.


Moderní kuchyně na míru

Rustikální kuchyně na míru

Kuchyně inspirované tradičními styly a klasikou navenek dýchají nostalgií.

Uvnitř ale ukrývají ty nejmodernější technologie, vychytávky a důmyslně uspořádané úložné prostory. Co je ale pro tyto stylové kuchyně typické, jsou přírodní barvy, materiály se známkou patiny a množství dekorací.


Vyberte si z rustikálních kuchyní
 

Montáž kuchyně ZDARMA
Receptů na takovou kuchyni je celá řada. Od nejmodernějších trendů, kterým v současnosti velí tmavší tóny, jako je šedá, černá v matném provedení, kombinované s výraznějším dřevodekorem, až po dlouholetou stálici v podobě bílé. Klíčem pro všechny je ale důraz na ergonomii kuchyně, dostatek úložných prostor a moderní technologie, které vám usnadní každodenní fungování a poskytnou potřebný komfort.