Doprava ZDARMA od 5 000 Kč | Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Plánované kuchyně na míru

Rekonstruujete nebo 
zařizujete novou kuchyni?

Pomůžeme vám zařídit novou kuchyni od prvotní inspirace až po realizaci. Stylově a bez starostí.

Zjistit jak to funguje >
 

 

Stylová řešení kuchyní

Dokonalá kuchyně? Dbejte na praktičnost, funkčnost a držte styl.

Víme, jak takovou kuchyni zařídit. Přinášíme vám ukázky různých řešení, jak může vypadat stylově zařízená kuchyně, která vám bude přinášet radost v každém okamžiku.

Věříme, že vás ukázky stylových řešení potěší a zaujmou.


Inspirujte se

Moderní kuchyně na míru

Receptů na takovou kuchyni je celá řada. 

Od nejmodernějších trendů, kterým v současnosti velí tmavší tóny, jako je šedá, černá v matném provedení, kombinované s výraznějším dřevodekorem, až po dlouholetou stálici v podobě bílé.

Klíčem pro všechny je ale důraz na ergonomii kuchyně, dostatek úložných prostor a moderní technologie, které vám usnadní každodenní fungování a poskytnou potřebný komfort.


Moderní kuchyně na míru

Rustikální kuchyně na míru

Kuchyně inspirované tradičními styly a klasikou navenek dýchají nostalgií.

Uvnitř ale ukrývají ty nejmodernější technologie, vychytávky a důmyslně uspořádané úložné prostory. Co je ale pro tyto stylové kuchyně typické, jsou přírodní barvy, materiály se známkou patiny a množství dekorací.


Vyberte si z rustikálních kuchyní
 

Montáž kuchyně ZDARMA

SIKO TIP
 

Nový plánovač kuchyní

Jednoduše vizualizujte vlastní nápady

Chceme vám plánování ještě více zpříjemnit a přinést mnoho nových možností, jak řešit prostor Vaší nové kuchyně snů, navíc stylově vyladěné. Během chvilky máte před sebou profesionální 3D vizualizaci vaší kuchyně snů, včetně nákupního seznamu. Plánovaní je hračkou. Jediné, co musíte udělat, je zadat rozměry prostoru, kam plánujete novou kuchyni umístit.


Začít plánovat
Receptů na takovou kuchyni je celá řada. Od nejmodernějších trendů, kterým v současnosti velí tmavší tóny, jako je šedá, černá v matném provedení, kombinované s výraznějším dřevodekorem, až po dlouholetou stálici v podobě bílé. Klíčem pro všechny je ale důraz na ergonomii kuchyně, dostatek úložných prostor a moderní technologie, které vám usnadní každodenní fungování a poskytnou potřebný komfort.