Osobní odběr zdarma na 26 prodejnách

Plánované kuchyně na míru

Receptů na takovou kuchyni je celá řada. Od nejmodernějších trendů, kterým v současnosti velí tmavší tóny, jako je šedá, černá v matném provedení, kombinované s výraznějším dřevodekorem, až po dlouholetou stálici v podobě bílé. Klíčem pro všechny je ale důraz na ergonomii kuchyně, dostatek úložných prostor a moderní technologie, které vám usnadní každodenní fungování a poskytnou potřebný komfort. 
 

Montáž kuchyně ZDARMA

Naplánujte si koupelnu nebo
kuchyni bezpečně z domova

Sjednejte si schůzku online. Výběr vhodných produktů, grafický návrh nyní ZDARMA, vše společně zvládneme online. Vyplňte formulář a domluvíme si termín.

Sjednat schůzku
Stylová řešení kuchyní SIKO

Stylová řešení kuchyníDokonalá kuchyně? Dbejte na praktičnost, funkčnost a držte styl.

Víme, jak takovou kuchyni zařídit. Přinášíme vám ukázky různých řešení, jak může vypadat stylově zařízená kuchyně, která vám bude přinášet radost v každém okamžiku.

Věříme, že vás ukázky stylových řešení potěší a zaujmou.


INSPIRUJTE SE

Moderní kuchyně na míru

Moderní kuchyně na míru

 

Receptů na takovou kuchyni je celá řada. Od nejmodernějších trendů, kterým v současnosti velí tmavší tóny, jako je šedá, černá v matném provedení, kombinované s výraznějším dřevodekorem, až po dlouholetou stálici v podobě bílé.

Klíčem pro všechny je ale důraz na ergonomii kuchyně, dostatek úložných prostor a moderní technologie, které vám usnadní
každodenní fungování a poskytnou potřebný komfort.


VYBERTE SI Z MODERNÍCH KUCHYNÍ

Rustikální kuchyně na míru

Rustikální kuchyně na míruKuchyně inspirované tradičními styly a klasikou navenek dýchají nostalgií, ale uvnitř ukrývají ty nejmodernější technologie, vychytávky a důmyslně uspořádané úložné prostory. Co je ale pro tyto stylové kuchyně typické, jsou přírodní barvy, materiály se známkou patiny a množství dekorací. 


VYBERTE SI Z RUSTIKÁLNÍCH KUCHYNÍ

Nový plánovač kuchyní

Chceme vám plánování ještě více zpříjemnit a přinést mnoho nových možností, jak řešit prostor Vaší nové kuchyně snů, navíc stylově vyladěné. 
 

Během chvilky máte před sebou profesionální 3D vizualizaci vaší kuchyně snů, včetně nákupního seznamu.  

Vizualizujte vlastní nápady. Jednoduše.

 

Plánovaní je hračkou. Jediné, co musíte udělat, je zadat rozměry prostoru, kam plánujete novou kuchyni umístit. Pak už jen vybíráte podle vašich představ a vizualizujete vlastní nápady.